PCB CONNECT

BASKI DEVRE KARTI TEDARİĞİNDE
UZUN VADELİ VE KAZANÇLI İŞ ORTAĞINIZ

PCB İHTİYAÇLARINIZ İÇİN MODERN ÇÖZÜMLER

PCB connect, Baskı Devre Kartlarının önde gelen tedarikçilerinden biridir. PCB Connect, misyonu müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak ve pazara giriş sürelerini iyileştirmek için uzun deneyimini ve geçmişini kullanmak olan, köklü ve küresel olarak konumlanmış bir Baskı Devre Kartı tedarikçisidir.

Müşterilerimizin paylaştığı bilgileri derinlemesine analiz etmek ve anlamakla birlikte küresel lojistik deneyimini kullanan firmamız, uzun vadeli işbirliği ve başarıya odaklanarak tedarik zincirinizin ayrılmaz bir parçası olmamızı sağlar.

PCB CONNECT BASKI DEVRE KARTI İHTİYAÇLARINIZ İÇİN EN DOĞRU SEÇİM OLACAKTIR.

HİZMET

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve karşılamak, işi sahiplenmek, hızlı ve etkili bir şekilde hareket etmek, BDK tedarik zincirinizde fark yaratmamızı sağlamaktadır.

ESNEKLİK

Değişen ihtiyaç ve taleplere uyum sağlamak bizim işimizdir. Çözüm odaklı anlayışımız, sınırlama olmaksızın ve gecikmeden BDK ile ilgili sorularınıza doğru cevapları bulmamızı sağlar.

MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDA OLMA

Biz PCB Connect olarak her müşterimizin ihtiyaçlarının farklı olduğunu anlıyoruz. Bölgesel ofislerimiz aracılığı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, BDK tedarik zinciriniz için önemli olan konuları her zaman yakalamayı garanti altına alıyoruz.

ŞEFFAFLIK

Güvenilir süreçlerimizin her zaman sizin için çalıştığından emin olarak, kuruluşunuz için önemli olana odaklanmanıza olanak tanıyan en şeffaf BDK satın alma sürecini sağlamaya çalışıyoruz.

İş ortağınız olmak isitiyoruz

Ürününüz için en iyi teslim süresi hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize Teklif İsteği gönderiniz.

Please enter your name.
Please enter a valid email address.
Please type your message.
PCB Connect Business Segments