PCB Connect Turkey

Baskı devre kartı tedariğinde uzun vadeli ve kazançlı iş ortağınız!

PCB Connect, uzun yıllara dayanan deneyimleri ve bilgi birikimi sayesinde şirketlerin pazarlarında daha rekabetçi ve daha değerli olmalarına yardımcı olmaktadır.

PRINTED CIRCUIT BOARDS FROM THE RIGHT SUPPLIER

Firmaların ihtiyaçlarına özel lojistik çözümleri, hem müşteri bilgilerinin hem de baskı devre kartlarının profesyonel ve hassas şekilde işlenmesi sayesinde, müşterilerimizin üretimini güvence altına alıyor ve uzun vadeli işbirliğini odakta tutuyoruz. PCB Connect, hızlı ve uygun maliyetli bir akışa katkıda bulunur.

PCB İHTİYAÇLARINIZ İÇİN MODERN ÇÖZÜMLER

PCB connect, Baskı Devre Kartlarının önde gelen tedarikçilerinden biridir. PCB Connect, misyonu müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak ve pazara giriş sürelerini iyileştirmek için uzun deneyimini ve geçmişini kullanmak olan, köklü ve küresel olarak konumlanmış bir Baskı Devre Kartı tedarikçisidir.

Müşterilerimizin paylaştığı bilgileri derinlemesine analiz etmek ve anlamakla birlikte küresel lojistik deneyimini kullanan firmamız, uzun vadeli işbirliği ve başarıya odaklanarak tedarik zincirinizin ayrılmaz bir parçası olmamızı sağlar.

PCB CONNECT BASKI DEVRE KARTI İHTİYAÇLARINIZ İÇİN EN DOĞRU SEÇİM OLACAKTIR.

HİZMET

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve karşılamak, işi sahiplenmek, hızlı ve etkili bir şekilde hareket etmek, BDK tedarik zincirinizde fark yaratmamızı sağlamaktadır.

ESNEKLİK

Değişen ihtiyaç ve taleplere uyum sağlamak bizim işimizdir. Çözüm odaklı anlayışımız, sınırlama olmaksızın ve gecikmeden BDK ile ilgili sorularınıza doğru cevapları bulmamızı sağlar.

MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDA OLMA

Biz PCB Connect olarak her müşterimizin ihtiyaçlarının farklı olduğunu anlıyoruz. Bölgesel ofislerimiz aracılığı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, BDK tedarik zinciriniz için önemli olan konuları her zaman yakalamayı garanti altına alıyoruz.

ŞEFFAFLIK

Güvenilir süreçlerimizin her zaman sizin için çalıştığından emin olarak, kuruluşunuz için önemli olana odaklanmanıza olanak tanıyan en şeffaf BDK satın alma sürecini sağlamaya çalışıyoruz

Esnek BDK

Esnek baskı devre kartları, uygulamalarınızda esnek tabanlı malzeme kullanan kartlardır. Küresel olarak en zorlu piyasa segmentlerinden bazılarına esnek BDK Teknolojisi sağlarken, güvenilirlik ve maksimum proses kontrolü  başarının anahtarıdır. Esnek BDK tedariğinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan firmamızın, diğer BDK’larda olduğu gibi tasarım aşamasından teslimata kadar müşterilerimizle olan yakın işbirliği meyvesini vermektedir.

Esnek-Rijit BDK

Esnek-Rijit baskı devre kartları, uygulamalarınızda sert ve esnek kart teknolojilerinin bir kombinasyonunu kullanan kartlardır. PCB Connect Group sahip olduğu gelişmiş teknoloji ve güvenilirliği sayesinde Esnek-Rijit BDK konusunda da sizlere ürününüzün hak ettiği güvenliği sağlar. Ürün hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için üretimde dizayn ve maliyet programlarını kullanarak Esnek-Rijit BDK tasarımınızı optimize edebiliriz.

Çok Katmanlı BDK

Çok katmanlı BDK, kartın içinde bir veya birden fazla iletken modele sahip iki ve daha fazla katmandan oluşan baskı devre kartıdır. PCB Connect Group, çok Katmanlı BDK üretiminin tamamını destekler. Geniş ve deneyimli mühendislik yeteneğimizi kullanarak, mevcut ve yeni projelerinizdeki çok katmanlı BDK tasarımınızı desteklemek ve en uygun tedarik yöntemi konusunda sizlere yardımcı olmak isteriz. Daha detaylı bilgi için lütfen sizi herzaman desteklemekten memnuniyet duyacak olan bölgenizdeki PCB Connect Türkiye irtibat ofisimiz ile iletişime geçiniz.

HDI BDK

HDI - Yüksek Yoğunluklu BDK, standart BDK'lara kıyasla daha yüksek bir bağlantı yoğunluğuna sahiptir. PCB Connect Group, üretim teknolojisindeki deneyimi sayesinde mevcut güncel teknoloji ile üretilebilen tüm HDI BDK’larının üretimini gerçekleştirmektedir. PCB Connect Group'un HDI BDK gereksiniminiz hakkında nasıl tavsiyede bulunabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen PCB Connect Türkiye irtibat ofisimiz ile iletişime geçiniz.

Başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmeye hazır mısınız?

Bize mesaj gönderin, sizinle iletişime geçelim.
Nerede olursanız olun, biz global BDK tedarikçiniz olarak herzaman yanınızdayız.

PCB Connect 
TURKEY

+90 532 167 53 76

sales.tr@pcbconnectgroup.com

VI VIL VÆRE JERES SAMARBEJDSPARTNER!

Ürününüz için en iyi teslim süresi hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize Teklif İsteği gönderiniz.

Please enter your name.
Please enter a valid email address.
Please type your message.

PCB Connect Group hakkında daha fazla bilgi edinin (İngilizce İçerik)