PCB Connect Poland

Twój partner w zakresie długoterminowej i konkurencyjnej cenowo dostawy płytek drukowanych!

PCB Connect  dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, pomaga partnerom stać się bardziej konkurencyjnymi i wartościowymi na rynku.

Płytka drukowana od właściwego dostawcy

Dzięki udoskonalonej logistyce i przetwarzaniu zarówno informacji o klientach, jak i płytek drukowanych, zabezpieczamy produkcję naszych klientów i koncentrujemy się na długoterminowej współpracy. PCB Connect przyczynia się do szybkiego i ekonomicznego przepływu towaru.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA TWOICH WYZWAŃ KTÓRE POJAWIAJĄ SIĘ W PRACY Z PŁYTKAMI PCB

PCB Connect jest jednym z wiodących dostawców obwodów drukowanych. PCB Connect to długoletni i globalny dostawca płytek drukowanych, którego misją jest wykorzystanie długoletniego doświadczenia i historii sprzedaży w celu zwiększenia konkurencyjności naszych klientów i skrócenia ich czasu wejścia na rynek.

Korzystanie z jej doświadczenia w globalnej logistyce wraz z dogłębnym zrozumieniem potrzeb naszych klientów pozwala nam stać się integralną częścią Twojego łańcucha dostaw, z naciskiem na długoterminową współpracę i sukces.

PCB Connect POWINNO STAĆ SIĘ OCZYWISTYM WYBOREM DLA DOSTAW TWOICH PŁYTEK PCB.

OBSŁUGA

Rozumiejąc i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przejmujemy odpowiedzialność, działamy szybko i skutecznie, dzięki czemu możemy usprawnić Twój łańcuch dostaw płytek PCB.

ELASTYCZNOŚĆ

Dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb i wymagań klientów. Nasza mentalność „nie ma rzeczy niemożliwych” prowadzi nas do znalezienia właściwej odpowiedzi na Twoje pytanie dotyczące PCB, bez ograniczeń i bez opóźnień.

DOSTĘPNOŚĆ

W PCB Connect rozumiemy, że potrzeby każdego klienta są inne, a nasze regionalne ddziały zapewniają spersonalizowaną obsługę, gwarantując, iż zawsze wychwytujemy to, co jest ważne dla Twojego łańcucha dostaw PCB.

TRANSPARENTNOŚĆ

Staramy się zapewnić jak najbardziej przejrzysty proces zakupu PCB, pozwalając Ci skupić się na tym, co jest ważne dla Twojej organizacji, mając pewność, że nasze bezpieczne procesy zawsze działają dla Ciebie.

Flexible PCB

Flexible printed circuit boards – to obwody drukowane wykorzystujące elastyczny materiał bazowy. Zapewniając elastyczną technologie dla najbardziej wymagających segmentów rynku światowego, gdzie niezawodność i pełna kontrola są kluczem do sukcesu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dostarczaniu elastycznych obwodów drukowanych, produkt ten jest jedną bliską współpracą we wszystkich aspektach fazy projektowania, która naprawdę się opłaca.

Flex-Rigid PCB

Flex-Rigid printed circuit boards – sztywno-giętkie obody drukowane to płytki wykorzystujące kombinacje technologii obwodów giętkich i sztywnych w Twoich aplikacjach. Uwzględniając naszą zaawansowaną technologię oraz niezawodność, możliwości PCB Connect Group w zakresie obwodów sztywno-giętkich zapewniają bezpieczeństwo na jakie Twój produkt zasługuje. Wykorzystując nasz projekt oparty na wpsółpracy kosztów i projektu dla programów produkcji, możemy zoptymalizować projekt aby osiągnąć jego cel.

Multilayer PCB

Multilayer PCB – to obwody drukowane, które posiadają więcej niż dwie warstwy, z jedną bądź wieloma warstwami przewodzącymi wewnętrz płytki. PCB Connect Group obsługuje pełen zakres produkcji wielowarstwowych obwodów drukowanych.  Wykorzystując nasze szerokie zdolności inżynierskie, mamy doświadczenie i wiedzę aby pomóc wspierać Twój projekt wielowarostwowej PCB lub dobrać najlepszą formę dostawy dla Twojego porduktu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem PCB Connect, który z przyjemnością udzieli Ci dalszej pomocy.

HDI PCB

Płytki HDI (High Density Interconnector)  są to obwody drukowane o duzej gęstości połączeń w porównaniu do standardowej PCB. Opierając się na naszym doświadczeniu w technogii produkcji, PCB Connect Group może wspierać projekty HDI PCBs do dowolnej warstwy.

Jesteś gotowy, aby dowiedzieć się jako możemy Ci pomóc w odniesieniu sukcesu?

Wyślij nam wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą!
Nie ważne gdzie jesteś, jesteśmy obecni na całym świecie.

PCB Connect POLAND

+48 570 007 252

+48 513 937 522

sales.pl@pcbconnectgroup.com

Dowiedz się więcej o PCB Connect Group (English Content)

CHCEMY BYĆ TWOIM PARTNEREM

Wślij zapytanie ofertowe aby otrzymać informacje o najlepszym czasie realizjacli dla Twojego produktu.

Please enter your name.
Please enter a valid email address.
Please type your message.